POMEM Mülakatı ve Elenme

****************************************************

POMEM Elemeleri Duyuru ve Dava Süreci

Sorular ve diğer talepler için  mail adresini kullanabilirsiniz.
POMEM Mulakat ve FYO Davası Dosya Sorgulama

*****************************

 

POMEM elemeleri hakkında dava hazırlıklarımız tamamlanmıştır. Tarafımıza ulaşan kişilerin davaları gecikmeksizin açılacaktır.

 

*** Dava Açmak İçin Gerekenler Nelerdir? ***

  1.  POMEM için özel olarak hazırladığımız Bilgi ve İletişim Formunu eksiksiz ve tam olarak doldurmanız ve imzalamanız.
  2. En yakın noterden çıkaracağınız Genel Dava vekaletnamesinin aslı ve 4 adet fotokopisi
  3.  Okullara kayıt olduğunuza, okuduğunuza, mezun olduğunuza dair elinizde bulunan tüm bilgi ve belgeler, kimlik fotokopisi. Mülakat sonuç belgeniz veya POMEM sınav sonuç ekran görüntüsü, mezuniyet belgesi fotokopisi. (Not: Bu belgelerden 4’er adet göndermelisiniz.)
  4. Dava masrafları, harçlar ve diğer giderler için gereken bedel belirlenmiştir. Davanın kaybedilmesi durumunda avukatlık ücreti talebimiz olmayacaktır. Davanın kazanılması durumunda Avukatlık Asgari Ücret Tarifesine göre vekalet ücreti talebimiz olacaktır. Ödemeleri banka hesap numaralarına yatırdıktan sonra ödeme dekontunu mutlaka diğer belge ve bilgilerle bize göndermeniz gerekmektedir. (Banka ödemelerini bankamatiklerden masrafsız yapabilirsiniz)Kredi Kartı ile ödeme yapmak isteyen kişiler 9 aya kadar taksit imkanından yararlanabilecektirler. Kredi kartı ile ödemelerde çıkan ödeme dekontunu da bize göndermeniz gerekmektedir. (Ödeme ekranında Masraf seçeneği işaretlenmelidir)
  5. Bu belge ve bilgileri İstanbul Mecidiyeköy ofisimize getirmeniz veya kargo ile göndermeniz. Kargo firması olarak mutlaka Yurtiçi veya Aras Kargo ile gönderilmesini rica ederiz.
    Ofis Adresimiz: Bentek Plaza. Mecidiyeköy Mh. Büyükdere Cd. No: 47/42 Kat:3 Şişli/İstanbul

 

İlgili belge ve bilgilere ulaşmak için tıklayınız

———————————————————————————————————-