Avukata Danış / Soru Sor

Avukat Ara, Avukat Bul ve Avukata Sor

 

Hukuk ofisimiz yazılı ve sözlü danışmanlık hizmeti sağlamaktadır. Yazılı danışmanlık hizmeti, sorularınızı ve açmayı düşündüğünüz davaları avukatlarımıza yazılı olarak danışabileceğiniz bir sistemdir. Bu sistem üzerinden hukukun her alanında bizlere ulaşabilir ve bizimle konuşabilir, görüşebilirsiniz. Aile hukukundan, ticaret hukukuna, deniz hukukundan ceza hukukuna her alanda uzman kadromuz sizlere olması gereken cevabı verecek ve en iyi şekilde konuyu kavramanızı sağlayacaklardır. Hukukun üstünlüğüne inanan ofisimiz size hukuk içerisinde kalarak her olay ve her konu için bir çözüm üretebilecek kapasitededir.

Konu hakkında detaylı bilgiyi avukatlarımıza ulaştırmanız durumunda Hukuk Ofisimiz avukatları gerekli ön çalışmayı ve hazırlığı yapacaktır. Ardından sorunuz hakkında veya davanızın içeriği, gerekenler, masraflar, kazancınız, kaybınız gibi konularda avukatlarımız bilgilendirme yapılacaktır.

ÖNEMLİ NOT: Yazılı olarak sormak istediklerinizi ve konuyu aşağıdaki form aracılığı ile veya info@baturbolukbasi.com mail adresine göndermeniz gerekmektedir. Mail içeriğinde isim, iletişim bilgileri ve net bir anlatım olmaması gerekmektedir. Aksi durumlarda geri dönüş yapılmaz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Avukat bulmak ve avukata soru sormak için bu sayfamızı kullabilirsiniz. Hukuk büroları ve ofislerinin yanında artık online
olarak avukat a ulaşılabilmekte ve avukatlara boşanma, idare hukuku, ceza, ağır ceza, bilişim, ticaret, miras hukuku gibi hukukun her alanında sorunuzu sormanız mümkündür.
Bu sayede hukuk bürolarına ulaşabilir ve  aklınızdaki soruyu veya karşılaştığınız hukuku sorunu çözüme kavuşturabilirsiniz.
Ofisimizde hukukun her alanında hizmet verebilen danışmanlarımız en iyi hizmet için çalışmaktadırlar.