ankara avukatları ve avukat büroları

Ankara avukatları , Avukat ve Avukatlık ofisimizde alanında uzman, güçlü ve dinamik bir avukat kadrosu vardır. Hukuk ofisimiz aynı zamanda Ankara da şirket ve bireysel hukuki danışmanlık sağlamaktadır. En iyi avukat ın arandığını günümüzde size avukatlık ortaklığımız olarak en iyi hizmeti sunmaya çalışmaktayız. Sıhhiye adliyesi, Çankaya ve Çukurambar adliyesi iş bölgelerimizden bir kaçıdır.

Avukatlarımız ağırlıklı olarak Ticaret Hukuku, Şirketler Hukuku, İdare Hukuku, İdari Yargı, Bilişim Hukuku, Ceza Hukuku, Ceza Davaları, Ağır Ceza, Aile ve Boşanma davaları, İcra Hukuku, İcra Takipleri, Birleşme ve Devralma konuları, Enerji Hukuku ve EPDK mevzuatı, Medeni Hukuk, Miras Hukuku, Gayrimenkul Hukuku ve Yabancılar Hukuku gibi alanlar da dahil olmak üzere hukukun her alanında faaliyet göstermektedir. Vakıflar ve dernekler mevzuatlarının yanı sıra spor hukuku alanında da aktif olarak çalışmalar yapmaktayız.

Ağır ceza avukatı ve kentsel dönüşüm alanında uzman avukatlarımız hizmet sağlamaktadır. Uzman olduğumuz alanlarda danışmanlık ve sürekli avukatlık hizmetleri de Ankara avukat ofisimizde sağlanmaktadır. Cebeci, Çankaya, Kolej, Yenimahalle, Batıkent, Emek, Cinnah, Dikmen, Keçiören, Mamak, Ulus, Söğütözü, Eskişehir Yolu, Balgat iş alanlarımızdır.

Gümrük ve vatandaşlık alanında da avukat hizmeti sağlayan ofisimizde yabancıların gayrimenkul satın alması ve Türkiye vatandaşlığına geçiş aşamalarında da hizmet sağlamaktayız.

 

Özellikle Yargıtay ve Danıştay aşamalarında bulunan dosyalar üzerinde çalışmalar yapmaktayız. Temyiz, itiraz ve karar düzeltme konusunda uzman kadromuz ile dosyalarınız incelenir ve çalışma yapılır. Yargıtay ve Danıştay da bulunan veya gidecek dosyalar için çok geç kalınmaması önemlidir. Süre sıkıntısı olan dosyalar için erken dönüş sağlanması gerekmektedir.

 

Ankara Avukat İletişim Telefonu: +90 312 963 3730